Gdzie kupujemy

Agtom Kraków

Chcąc budować modele warto gdzieś te modele pozyskiwać. Szukając w Internecie sklepu z modelami znalazłem ofertę Sklepu Modelarskiego AGTOM  z Krakowa.

Wcześniej nie kupowałem modeli przez internet tylko lokalnie w sklepach w Jeleniej Górze. Mimo obaw, zaryzykowałem, i złożyłem zamówienie na model Me-109 G5 firmy EDUARD w skali 1:48.

I był to bardzo dobry wybór. Łatwość zamówienia przez sklep, atrakcyjna cena sprawiła, że zamówiłem kolejny model i  kolejny. Jenak przy jednym zamówieniu potrzebowałem wsparcia ze strony sklepu, więc zadzwoniłem i  pracownicy sklepu bardzo pomogli mi przy rozwiązaniu mojego problemu. I tak stałem się klientem sklepu, który może z czystym sumieniem polecić Sklep Modelarski AGTOM .

Hobby Max Jelenia Góra

Kolejnym miejscem, w którym zaopatruje się w modele jest sklep Hobby Max w Jeleniej Górze na ulicy Kraszewskiego 1. W sklepie poza modelami i narzędziami do prac modelarskich można zakupić szereg zabawek edukacyjnych.

Sklep ten to nie tylko miejsce zakupów, jest to też miejsce spotkań lokalnych pasjonatów modelarstwa. Można się tam spotkać i wymienić  doświadczenia  w pracy modelarskiej. Do sklepu czasem przychodzę właśnie po to aby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami z pasjonatami modelarstwa oaz spotkać ciekawych ludzi związanych z modelarstwem.